Komunikat w sprawie wyżywienia w roku szkolnym 2026/2027!
Wszyscy rodzice / opiekunowie zainteresowani korzystaniem przez dzieci / młodzież z żywienia zbiorowego w ramach stołówki szkolnej prowadzonej przez firmę DUO s.c. w roku szkolnym 2026/2027 proszeni są o zapoznanie się z dokumentami z załączników, wypełnieniem Umowy oraz dostarczeniem Umowy do stołówki, a w okresie wakacji również do Kancelarii szkolnej.



