16 czerwca dzieci z grupy "Pszczółki" wybrały się na ścieżkę ekologiczna do pobliskiego lasu. Przed wejściem do lasu czekała na nas pani z nadleśnictwa Świdnik, która poprowadziła dla dzieci leśną edukację. Przedszkolaki dowiedziały się jak zachowywać się w lesie, co można robić w lesie a czego nie wolno. Poznały również zwierzęta, które zamieszkują las i dowiedziały się co lubią jeść. Zwieńczeniem leśnego spaceru było ognisko i pieczenie smacznych kiełbasek
Leśna edukacja - grupa „Pszczółki”



