Dziś w najmłodszej grupie przedszkolnej Jeżyki było bardzo owocowo i kolorowo!
Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem przygotowywały sałatkę owocową. Dzieci kroiły owoce, a następnie dokładnie mieszały wszystkie składniki. Podczas zajęć dowiedziały się również, jak cennym bogactwem witamin są owoce i dlaczego warto je codziennie jeść.
Była to świetna okazja do poznawania różnych smaków, kształtowania zdrowych nawyków oraz rozwijania samodzielności. Największą nagrodą była degustacja własnoręcznie przygotowanej sałatki, która smakowała wyśmienicie!
Paulina Niezbecka
Sałatka owocowa w wykonaniu „Jeżyków”



